• Šenkvická cesta 14U, 902 01 Pezinok, SK
  • +421 918 620 835

Od nás pod jednou strechou

Spoločnosť ABSOL s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2002. História spoločnosti a jej korene siahajú hlboko do minulosti, kedy sa z lokálnej firmy postupne vyprofilovala spoločnosť s celoslovenským presahom.

Dynamický rozvoj

Od svojho vzniku prechádza spoločnosť dynamickým rozvojom, ktorý sa prejavuje neustálym zvyšovaním objemu produkcie a služieb so zameraním na obchodnú, dodávateľskú, montážnu a stavebnú činnosť.

Zameranie spoločnosti

Zameraním spoločnosti je návrh, dodávka, montáž a servis technických zariadení bytových a účelových budov. Rovnako tiež komplexné realizácie stavieb, ktoré sú realizované prostredníctvom stavebnej divízie.

Vlastná predajňa

Samostatnú časť tvorí vlastná predajňa určená nielen pre inštalatérske spoločnosti, ale tiež konečných užívateľov, profesionálov i domácich kutilov. Súčasťou predajne je tiež vlastná požičovňa náradia..

Naše ciele

Cieľom spoločnosti je poskytovanie komplexných služieb, ktoré pokrývajú všetky požiadavky na moderné stavby s ohľadom na zvyšovanie kvality života ľudí a prihliadnutím na znižovanie ich prevádzkových nákladov.

ABSOL s.r.o.

VIRTUÁLNA PREDAJŇA

Top