admin Nekomentované

Ponúkame Vám kompletný sortiment kúpeľňových výrobkov Hansgrohe, ktoré sú povestné svojím dizajnom a kvalitou.

Sériu vodovodných batérií a doplnkov Hansgrohe Logis u nás nájdete vždy na sklade.

Chceli by ste mať doma zóny pohodlia a odpočinku, kde môžete rozmaznávať všetky vaše zmysly? Hansgrohe vám pomôže vytvoriť z kúpeľne a kuchyne ostrovčeky príjemného pohodlia. Aby ste svoj deň začali s oduševnením a nechali ho doznieť vo vytúženom uvoľnení.

Hansgrohe vám ponúka:

  • Produkty s dlhou životnosťou vďaka inováciám, technológii a pohodliu
  • Znamenitý dizajn
  • Kúpeľňu pre každý štýl
  • Ekologicky nezávadné produkty
  • Top kvalitu
  • Dlhoročnú tradíciu

Aplikácie pre plánovanie kúpeľní

Využite nástroje a hry, vďaka ktorým sa dozviete všetko o kúpeľniach priamo na vašom tablete. Hansgrohe interaktívne aplikácie a mobilné služby vám ponúkajú rýchle riešenia, zábavu a inšpiráciu. Môžete sa tešiť na efektívnu, pohodlnú „infozábavu“ aj bez počítača – a to kdekoľvek práve ste. Napríklad na výstave kúpeľní.

Vyskúšajte:

Aplikácia Hansgrohe Showroom

Aplikácia ktorá informuje a zabáva: vizualizujte si vami vybraný produkt vo vašej kúpeľni. Naučte sa zábavne a interaktívne všetko o sprchovaní, a nájdite najbližšieho profesionálneho dodávateľa.
Zapnite svoj iPad a ponorte sa do sveta inšpirujúcich produktov

Hansgrohe@home aplikácia

Navrhnite si vlastnú sprchu, umývadlo a drez. Virtuálne. Stačí si jednoducho stiahnuť aplikáciu, urobiť fotku , vymazať starú sprchu alebo armatúru, a nahradiť ju  Hansgrohe produktom, ktorý sa vám páči – a hotovo .
Naplánujte si vašu sprchu, umývadlo a drez vo vašom mobile – zadarmo.

Axor App powered by Architonic

Mobilný produktový katalóg od spoločnosti Axor: Nechajte sa inšpirovať aplikáciou Axor, ktorá vám pomôže pri výbere armatúr a spŕch.

Mobilná verzia počítadla úspor vody

Pomocou počítadla úspor vody od Hansgrohe pre tablety a smartfóny dokážete vypočítať úsporný potenciál armatúr a spŕch s technológiou EcoSmart aj na cestách.