admin Nekomentované

Je tu leto a tak sme si pre Vás pripravili na tento rok aj klimatizácie. Prídite k nám na predajňu, alebo zavolajte, a určite Vám poradíme. Na všetky klimatizácie Vám ponúkame výbornú cenu.

Viessmann Vitoclima 200-S 3,5 kW

_vyr_7817Vitoclima200-S1

Splitové klimatizácie Viessmann Vitoclima 200-S spĺňajú kritériánových ekologických predpisov EÚ pre rok 2016.

Vysoká účinnosť za každého počasia

Viessmann uvádza výrobný rad splitových klimatizácií Vitoclima 200-S,spĺňajúcu ekologické kritériá EÚ. Tieto sa zameriavajú na minimalizáciu spotreby elektrickej energie.Teraz klimatizácie zohľadňujú poveternostné podmienky inak ako doposiaľ, kedy sa zohľadňovala iba vonkajšia teplota.

Inverterová technológia

Výrobný rad Vitoclima 200-S uvádza inverterovú technológiu, ktorá využíva moduláciu výkonu kompresoru podľa prevládajúcich požiadaviek. Klimatizácia takto neustále pracuje podľa vašich potrieb.Vitoclima 200-S pracuje efektívnejšie pri čiastkovej záťaži. Vysoké výkonové číslo SCOP/SEER znižuje prevádzkové náklady.

Komfortný nočný režim

Nočný režim (Sleep mode) zabezpečuje pohodlný spánok užívateľa. V režime chladenia(Cool) či sušenia (Dry) sa nočný režim spúšťa po jednej hodine a nastavená teplota sa zvýši o 1 °C, dve hodiny neskôr sa teplotné nastavenie zvýši o 2 °C a potom pracuje pri tejto nastavenej teplote.V režime vykurovania (Heat) sa nočný režim spustí po jednej hodine a nastavená teplota sa zníži o 1 °C, dve hodiny neskôr sa teplotné nastavenie zníži o 2 °C a potom pracuje pri tejto nastavenej teplote.

Jednoduchá údržba

Vitoclima 200-S je umývateľná. Snímateľný filter vzduchu a kryt umožňujú aj jednoduchú údržbu.

Pohodlná klimatizácia

Výrobný rad Vitoclima 200-S je vybavený špeciálnym snímačom teploty na diaľkovom ovládaní, ktorý reaguje na vnútornú teplotu a na jej základe zabezpečuje príjemne klimatizované prostredie.

Funkcia automatického čistenia

Aj po vypnutí jednotky fúka radiálny ventilátor neustále dovnútra vnútornej jednotky vzduch,aby táto zostala suchá a čistá.

Výhody na prvý pohľad

Pohodlný a zdravý spánok pomocou zmeny nastavenej teploty prispôsobenej vašim potrebám.
Odmrazovanie, len ak je to potrebné pre komfortné a účinné vykurovanie.
Minimálna spotreba v pohotovostnom režime.
Špeciálny snímač teploty na diaľkovom ovládaní zabezpečuje komfortnú a príjemnú klimatizáciu prostredia.
Funkcia automatického čistenia Auto Clean: Po vypnutí jednotky fúka priečne orientovaný ventilátor neustále dovnútra vnútornej jednotky vzduch, aby táto zostala suchá a čistá.
Snímateľný a umývateľný kryt.
Rovnomerná cirkulácia vzduchu pomocou lamiel s veľkým uhlom výkyvu.
Umývateľný filter.
Turbo funkcia umožňuje rýchlejší prístup k nastaveniu teploty.
Zamedzenie studenéno vzduchu: Rýchly ohrev medenej rúrky zaručuje, že nedôjde k vyfukovaniu vzduchu skôr, ako tento dosiahol nastavenú teplotu.
Možnosť udržiavania stálej teploty miestnosti 8 °C a zamedzenie jej premrznutiu

V ponuke máme celý sortiment klimatizácií Vitoclima!