monika Nekomentované

Ponorte sa do kúpeľňového sveta Hansgrohe a objavte expresívne svetové štýly, inovatívny dizajn a užitočné funkcie.

Podomietková inštalácia u sprchy a vane


Staviate novú kúpeľňu alebo chcete tú existujúce renovovať? Predstavujeme Vám možnosť ovládania vody inštalovanej v stene. Vďaka minimalistickým prvkom pôsobí všetko pekne a upravene.

Rozdiel medzi podomietkovou a nástennou batériou

Používali ste doteraz v sprche alebo vani nástennú batériu alebo termostat, ktoré boli inštalované na omietku? Takéto klasické batérie majú mnoho výhod. Je ich možné ľahko vymeniť v prípade rýchlej renovácie. Ich nevýhodou je, že sú relatívne veľké a vyčnievajú do priestoru. V malých kúpeľniach zaberajú miesto. V prípade podomietkovej batérie je zmiešavacie teleso ukryté v stene a preto zaberá menej priestoru.

Nechajte batérie elegantne skryť v stene

Podomietkové inštalácie sa odporúčajú najmä v novostavbe alebo pri väčšej renovácii. Dôležité je, že na to potrebujete odborníka na sanitu.

Spoločnosť ABSOL s.r.o dodáva kompletné riešenia pre Váš dom

Prehľad výhod podomietkových termostatov a batérií

  • Zmenšené ovládanie sprchy tesne prilieha k stene. Vzniká tak vysoko moderný a uhladený vzhľad.
  • Pri sprchovaní alebo kúpeli už nemusíte dávať pozor, aby ste sa neudreli. 
  • Výhoda voľného a bezbariérového pohybu je ideálna pre viacgeneračnú kúpeľňu.
  • Viditeľné diely podomietkových termostatických batérií sa nezahrievajú a všeobecne teda nehrozí nebezpečenstvo v dôsledku horúcich povrchov. 
  • Malé ovládacie jednotky nielen vyzerajú pekne a sú spoľahlivé, ale aj ich údržba je jednoduchšie ako u veľkých batérií.

Ovládanie sprchy s rozmanitými funkciami a dizajnom

HANSGROHE ponúka veľké množstvo variantov v oblasti podomietkových výrobkov. Nechajte sa prekvapiť, koľko funkcií a dizajnov existuje.

Chcete modernizovať kúpeľňu?

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám poradíme a zodpovieme na Vaše otázky. Nechajte realizáciu Vašej kúpeľne na nás!