monika Nekomentované

Vinosady

Výstavba rodinných domov a bytov z projektu Bolešky, v ktorej je zhotoviteľ celého diela firma ABSOL s.r.o. je v plnom prúde.

Práce na výstavbe projektu Bolešky za posledné mesiace výrazne pokročili

Prebiehajú stavebné práce pri výstavbe ďalších radových domov –  murovanie obvodových stien a stropných prekladov…

Projekt výstavby radových domov a bytov

Projekt predstavuje zámer realizácie radovej výstavby 29 domov a dvoch bytových domov po 6 bytových jednotiek v obci Vinosady, časti Bolešky, na rozlohe 8047 m² s vybudovanou infraštruktúrou sietí, osvetlenia a príjazdových komunikácií.

Rodinné bývanie

Neopakovateľná možnosť riešenia bytovej otázky pre mladé rodiny, v blízkosti väčších miest a zároveň v prírode.

Miesto ideálne pre ľudí, ktorí hľadajú pokojné miesto na bývanie v rámci vidieka pod Malými Karpatmi a malebnými vinicami.

Holodom/Holobyt

Radové domy ako aj byty budú vyhotovené do štádia holodom/holobyt. V prípade požiadavky klienta vieme dokončiť dom alebo byt do štandardu.

Parkovanie

Na každom pozemku sú projektované pred domom spevnené plochy určené na parkovacie státia pre dve autá, vstupný chodník a plochu pre odpadové hospodárstvo.

Inžinierske siete

Radové domy ako aj byty budú pri odovzdávaní napojené na všetky inžinierske siete, tzn. elektrinu, kanalizáciu a vodovod. Zároveň každý dom a byt bude mať vybudované pripojenie na optický kábel.

Pre prípadný dopyt pre Váš projekt nás kontaktujte na emailovej adrese absol@absol.sk

Viac informácií a fotografií z I. etapy TU alebo z pokračovania vo výstavbe TU. Ostatné realizácie stavieb nájdete na našej webstránke absol.sk

Ak máte záujem o konkrétny projekt neváhajte navštíviť stránku Bolešky www.bolesky.sk