monika Nekomentované

Dokončili sme projekt v príjemnej lokalite v malebnej obci Vinosady v centre vinárskej oblasti Slovenska medzi mestami Pezinok a Modra.


Výnimočný projekt výstavby radových domov a bytov v lokalite pod vinicami určený pre mladé rodiny.

Realizovaná výstavba pozostávajúca z 29 radových domov a 12 bytov je vyhotovená v zmysle platných stavebných povolení, na základe projektovej dokumentácie podľa platných zákonných noriem. Domy a byty sú vyhotovené z kvalitných materiálov. Dispozície stavieb sú navrhnuté nielen funkčne, ale aj moderne a efektne. Pomer kvalita/cena predstavuje win-win riešenie.


Každý byt pozostáva z kuchyne spojenej s dennou obytnou časťou, spálne, kúpeľne a chodby.


Denná obytná časť s balkónom


Výhľad z obývačky


Kuchynský kút


Spálňa


Chodba s kúpeľňou a WC


Byty na 1.NP

Byty majú k dispozícii malý sklad s výmerou cca 1,6 m² a priľahlú záhradu s výmerou cca 105 m² (koncové byty) alebo 38 m² (stredové byty).

Pozemok prislúchajúci k spodnému bytu je oplotený pogumovaným pletivovým plotom (zo strany záhrady), má parkovacie miesta vyložené zatrávňovacími tvárnicami a prístupový chodník, ktorý tvorí zámková dlažba. Pozemok prislúchajúci k spodnému bytu (záhrada) je vyplanírovaný do roviny, terasu si klient rieši individuálne.


Byty na 2.NP

Ide o podkrovné byty so šikmým stropom, úložným priestorom nad spáľňou. Byty majú k dispozícii balkóny s veľkosťou 5,7 m².Vyhotovenie bytov

Byty boli vyhotovené do štádia holodom. V prípade požiadaviek klientov boli dokončené do štádia štandard.


Vykurovanie a výmera bytov

Vykurovanie bytov je riešené elektrickým podlahovým kúrením. Výmery interiérov 2-izbových bytov sú v rozmedzí 47,29 m² až 48,88 m².


Vizualizácie projektu

Miesto ideálne pre ľudí, ktorí hľadajú pokojné miesto na bývanie v rámci vidieka pod Malými Karpatmi a malebnými vinicami.

Bolešky, výstavba bytových domov, vinosady, nový domov pod vinicami, Absol

UŽ LEN JEDEN VOĽNÝ BYT NA PREDAJ! Neváhajte navštíviť stránku Bolešky www.bolesky.sk


Viac informácií a fotografií: I. etapa TU, pokračovanie vo výstavbe TU a krovy na domoch TU, interiér 2-izbových bytov TU.

Ostatné realizácie stavieb nájdete na našej webstránke absol.sk