monika Nekomentované

Dokončili sme projekt v príjemnej lokalite v malebnej obci Vinosady v centre vinárskej oblasti Slovenska medzi mestami Pezinok a Modra.


Výnimočný projekt výstavby radových domov a bytov v lokalite pod vinicami určený pre mladé rodiny.

Realizovaná výstavba pozostávajúca z 29 radových domov a 12 bytov je vyhotovená v zmysle platných stavebných povolení, na základe projektovej dokumentácie podľa platných zákonných noriem. Domy a byty sú vyhotovené z kvalitných materiálov. Dispozície stavieb sú navrhnuté nielen funkčne, ale aj moderne a efektne. Pomer kvalita/cena predstavuje win-win riešenie.


Na každom pozemku sú pred domom spevnené plochy určené na parkovacie státia pre dve autá, vstupný chodník a plochu pre odpadové hospodárstvo.


Denná obytná časť s jedálňou, kuchyňou a WC


Izby a kúpeľňa


Radové domy

Každý dom má na 1.NP kuchyňu, dennú obytnú časť s jedálňou a WC a technickú miestnosť a na 2.NP tri izby a kúpeľňu.

Každý dom disponuje záhradou s výmerou v rozpätí od 21 m² po 140 m².

Pozemky sú oplotené pogumovaným pletivovým plotom (zo strany záhrady), parkovacie miesta pred domom sú vyložené zatrávňovacími tvárnicami. Prístupový chodník k domu tvorí zámková dlažba. Pozemky za domom (záhrady) sú upravené/vyplanírované do roviny. Terasu si klienti riešia individuálne.

Radové domy ako aj byty sú napojené na všetky inžinierske siete, tzn. elektrinu, kanalizáciu a vodovod. Zároveň každý dom a byt má vybudované pripojenie na optický kábel.


Vyhotovenie radových domov

Radové domy boli vyhotovené do štádia holodom. V prípade požiadaviek klientov boli rodinné domy dokončené do štádia štandard.


Vykurovanie domov

Vykurovanie domov je riešené elektrickým podlahovým kúrením.


Výmera domov

Výmera interiéru 4 – izbových radových domov je 80,3 m².


Vizualizácie projektu

Miesto ideálne pre ľudí, ktorí hľadajú pokojné miesto na bývanie v rámci vidieka pod Malými Karpatmi a malebnými vinicami.

Bolešky, výstavba bytových domov, vinosady, nový domov pod vinicami, Absol

UŽ LEN JEDEN VOĽNÝ BYT NA PREDAJ! Neváhajte navštíviť stránku Bolešky www.bolesky.sk

Viac informácií a fotografií z výstavby: I. etapa TU, pokračovanie vo výstavbe TU a krovy na domoch TU, interiér domov TU.

Ostatné realizácie stavieb nájdete na našej webstránke absol.sk